למה עגלות בייבי ג`וגר?

עגלות תינוק כי זו העגלה המובילה בעולם (תרתי משמע) בעלת מאפיינים בסטנדרט הגבוה ביותר בתעשייה. כמותג-על הנמכר בכל העולם, האיכות, השירות והאחריות שאין להם כל מתחרה, פרסים והכרה בינלאומית, פטנט הקוויק-פולד המדהים לקיפול ביד אחת, בשלב אחד, בבת אחת וכמובן הגגון המשולש הייחודי והבלעדי. תמצאו כי אין עוד עגלה בשוק שיש בה כל כך הרבה תכונות פרקטיות, טכנולוגיה מתקדמת ופטנטים. בכל דגמי עגלות תינוק בייבי ג'וגר תמצאו את כל המאפיינים המתקדמים הללו!  

 העגלה המCityMini_Londonובילה בעולם

כן זה נכון! בייבי גוגר הוא מותג-על! עגלות בייבי ג`וגר הן לא רק הטובות העולם כי אם גם הנמכרות ביותר בעולם, וזאת עובדה! ניו-יורק, קליפורניה, לונדון, פריז, ברצלונה, ברלין, מוסקבה...ועוד ...ועוד. בכל בירות העולם ניתן לראות את  הדגמים של בייבי ג`וגר ברחוב, ממש בכל פינה. ביקרתם לאחרונה בתל אביב..... עגלת בייבי ג`וגר היא היחידה בעולם המשלבת את כל התכונות והמאפיינים שפשוט הופכים אותה לעגלה הטובה ביותר בעולם ולכן כל כך כדאי לקנות אותה.  השירות האקסלוסיבי, פטנט הקיפול הבלעדי קוויק-פולד, הגגון היחודי עם 3 שלבים ופרסים בין לאומיים מכל העולם.  

שירות VIP של בייבי ג'וגר

147918ImageFile יש לנו בחברת בייבי ג`וגר קצת ניסיון עם ילדים. אחרי הלידה כל מה שצריך זה שקט נפשי. להתרכז בדברים החשובים באמת כמו גידול הילדים, הזמן הפנוי איתם ולתת להם אהבה כל הזמן. שקט נפשי זה גם לקנות מוצר איכותי ולהשאיר את הדאגות מאחור. להיות סמוך ובטוח כי יש מי שידאג לך ולתינוקך בעת הצורך. האחריות (לכל החיים) והשירות לא פחות חשובים מקניית המוצר עצמו. בחברת בייבי ג`וגר ישראל אנחנו תמיד מאמינים שהאמא והתינוק באים לפני הכל...מגיע להם. לכן אנחנו החברה היחידה בעולם המעניקה אחריות לכל החיים (מוגבלת). השירות של בייבי ג`וגר הוא יוצא דופן כשכל עובד בחברה מקדיש עצמו לפתרון בעיות ולהשגת שביעות רצון מוחלטת של לכל לקוח ולקוח. בכל דרך. בכל מקום. מחלקת שירות לקוחות עם מענה קולי וקבלת הודעות שירות 24 שעות ביממה-7 ימים בשבוע, שירות ביקורים עד הבית בתיאום מלא, עגלה חליפית מקורית מאותו הדגם במקרה של תיקון, חלפים וחלקים מקוריים וחדשים, ידע טכני נרחב והשתלמויות בבייבי ג`וגר ארה"ב ועוד. השירות של בייבי ג`וגר הוא גם השירות הטוב בעולם. כי זה הבייבי שלך!  

פטנט קיפול הקוויק-פולד QUICK-FOLD

 

פטנט קיפול הקוויק-פולד כבר הפך את בייבי ג`וגר לעגלה המובילה בעולם אשר הביא למהפיכה של ממש בטכנולוגיה של עגלות ילדים. פטנט קיפול הקוויק-פולד קיים בכל הדגמים של בייבי ג`וגר. זו העגלה היחידה בעולם שניתן לקפל אותה ביד אחת, בבת אחד, בשלב אחד, לחצי! לממדים קומפקטיים ביותר. הקוויק-פולד מאפשר קיפול מהיר ופשוט ללא כל צורך בשלבים מקדימים כמו כיוון משענת, לחיצות ומשיכות שונות ופירוקים של חלקים בעגלה כפי שניתן למצוא בכל העגלות האחרות בשוק. רצועת הקיפול קוויק-פולד. רק להרים...והעגלה מתקפלת מיד לחצי. זה כל כך פשוט שזה כייף. בתמונה: רצועת הקיפול קוויק-פולד. רק להרים...והעגלה מתקפלת מיד לחצי. זה כל כך פשוט שזה כייף...

 

פרסים בין לאומיים

148683ImageFile כל כך הרבה פרסים לעגלה אחת....אין עוד עגלה כזאת בכל העולם! עגלות בייבי ג`וגר זכו בפרסים החשובים והיוקרתיים בעולם בזכות איכות המוצרים, העיצוב והתכנון הפרקטי והידידותי לאם ולתינוק. ארגונים וגופים מקצועיים בכל העולם מכירים בחברת בייבי ג`וגר המביאה לעולם מוצרים איכותיים ברמה גבוהה ביותר ועל כך מועניקים לה פרסי איכות שנה אחר שנה, מסביב לעולם. כבר אמרנו...העגלה המובילה בעולם!

 

גגון תלת שלבי

את הגגון "המשולש" של בייבי ג`וגר תוכלו למצוא בכל הדגמים. הגגון המהפכני והבלעדי מעוצב באופן מיוחד עם 3 שלבים ו 2 חלונות הצצה לנוחות צפייה והשגחה מקסימאליים. הגגון מכסה כ 90% מגוף הילד ומבטל את הצורך באביזרי הצללה נוספים כמו חיתולים וצלונים שתמיד נופלים ולא נוחים. הגגון בעל פטנט ייחודי המאפשר נעילת הגגון בכל שלב למניעת נפילה או תזוזה של הגגון ולמניעת חשיפה לשמש גם בטעות, כן, ניתן לשחרר את הגגון ולהטות אותו בזוויות נוספות . לגגון שני פתחי איוורור בצדדים. בעגלות הדאבל, שני הגגונים נפרדים זה מזה ומאפשרים פעולה נפרדת בכל צד. הגגון של בייבי ג`וגר מהווה פריצת דרך נוספת בתכנון ועיצוב עגלות בהתאם לצרכי האם והתינוק. רק בייבי ג`וגר!