איכות ובטיחות

איכות ובטיחות של עגלות תינוק


איכות ובטיחות בייבי ג`וגר ישראל קבלה את תו "אמון הציבור" המהווה הכרה רשמית והתחייבות החברה לעמידה בסטנדרטים גבוהים של שירות ואמינות לקהל לקוחותיה. פסי ייצור מיוחדים להבטחת איכות ובטיחות הגבוהים בעולם!

כמו מכוניות המרוץ היוקרתיות והאקזוטיות, מיוצרות עגלות בייבי ג`וגר על פס ייצור מיוחד. כל עגלה מורכבת ביד ובשיטות דומות לפסי ייצור של מכוניות מרוץ אקזוטיות הטובות בעולם. בכל שלב ושלב, מקובע מרכב השלדה הבסיסי לפס הייצור כאשר הוא מקובע ללא תזוזה להשגת דיוק מרבי וחוזקה בעת הייצור וההרכבה. בחברות אחרות, קו הייצור שונה וחוסך עלויות, על חשבון האיכות והבטיחות. קווי ייצור רגילים מבוססים על מהירות ייצור וכמות ולא על איכות.

בחברת בייבי ג`וגר תהליך הייצור איטי יותר אך טוב יותר. התהליך אולי יקר קצת יותר אך התוצאה היא העגלות הטובות בעולם!

ובכן, לאיזו מכונית מרוץ אקזוטית הייתם משווים אתם? בטיחות מעל לכל – תהליך ייצור ייחודי המבטיח איכות, חוזק ובטיחות. בחברת בייבי ג`וגר בטיחות ילדכם היא ערך עליון! העגלות פוחתו ועוצבו כך שבראש סדר העדיפויות של התכנון והייצור היא בטיחות ילדכם. מסיבה זו מוצרנו מתאימים לתקנים המחמירים ביותר בעולם ונבדקים ע"י הגופים הטובים והידועים בעולם. ארגון התקינה האמריקאי ASTM לפי תקן F833. ארגון התקינה הגרמני TUV לפי התקן האירופאי EN-1888. ארגון הבריאות והבטיחות הקנדי לפי תקן SOR/85-379. וכמובן מכון התקנים הישראלי לפי תקן 891.

בניגוד למרכבי שלדה אחרים המחוברים עם ברגים, העגלה כוללת חיבורים בטכנולוגיה מיוחדת התורמת ליציבות לאורך שנים בשלדה נקודות ריתוך מיוחדות המבטיחות חוזק ויציבות במבנה העגלה ברמה הגבוהה ביותר.

כל מרכב/שלדה מקובע באופן קבוע לפס הייצור כאשר כל כאשר פעולת הרכבה נעשית באופן מדויק ונכון. כחברה הממציאה, המקורית, הראשונה והמובילה בעולם בתחום עגלות הספורט, טבעי הוא כי אנו מייצרים את העגלות הבטוחות בעולם!