הבהרה

הבהרה


*לאור פניות מלקוחות רבים ומאוכזבים - שימו לב! חנויות לא מורשות ללא שירות ואחריות מקורית מטעם היבואן והיצרן הן: בייבי לאב ראשל"צ, בייבי קלאב פ"ת, בעגלא.

אזהרה!

לכל מי שרכש עגלת בייבי ג`וגר בחנויות שאינן מורשות ע"י היצרן והיבואן המוסמך בישראל או מתפתה לרכוש בחנויות אלה המבצעות יבוא אישי ישירות מחו"ל, שימו לב: ישנן מספר חנויות בישראל המייבאות את עגלות תינוק בייבי ג`וגר שלא באופן ישיר ישירות מהיצרן המקורי בייבי ג`וגר ארה"ב ובאופן לא מוסמך ולא מורשה על ידו. שימו לב: עגלות שנקנו בחנויות שאינן מורשות ע"י היבואן המוסמך, המורשה והבלעדי בישראל לא תהייה להן כל אחריות בינלאומית מקורית ושירות VIP מטעם היבואן ומטעם היצרן בארה"ב, הן בישראל והן בעולם, בשום מקרה. ראה רשימת חנויות מורשות כאן

שימו לב: היצרן, חברת בייבי ג`וגר ארה"ב מזהיר כי עגלות אלה לא ייהנו כלל מאחריות ושירות מטעמו או מטעם היבואן המורשה והמוסמך בישראל! היצרן בייבי ג`וגר גם לא מכיר בחנויות אלה.

לגבי עגלות שלא נקנו בחנויות המורשות ע"י היבואן והיצרן, היבואן והיצרן מסירים בזאת כל אחריות באשר לתקלות, שירות, החלפת מוצרים, טיפולים או חלקים. כמו כן, היבואן הרשמי היי סטנדרט בע"מ מסיר בזאת כל אחריות באשר לנזק במוצר או נזק גופני באשר הוא הנגרם לעגלות אלו ו/או לבעליהן.

אחריות יצרן לא מקורית ושירות לא מקצועי ומוסמך ע"י היצרן המקורי עלול להיות מסוכן כאשר מדובר בחלקי חילוף, חלקים מקוריים, התקנות, טיפולים ותיקונים טכניים. יש לזכור כי אנשי היבואן הרשמי בישראל עוברים הכשרה מקצועית בכל שנה בחברת בייבי ג`וגר ארה"ב עם כל מוצרי בייבי ג`וגר, טיפולים, תיקונים והתקנת חלקי חילוף. זהו ידע טכני קריטי המועבר מהיצרן המקורי רק ישירות ליבואן הרשמי.

להבדיל, עגלות בייבי ג`וגר שכן נרכשו בחנויות המורשות הן: בעלות אחריות בינלאומית מקורית לכל החיים מטעם היבואן הרשמי בישראל ומטעם היצרן (בייבי ג`וגר ארה"ב) אחריות לכל החיים לשלדת העגלה שירות VIP מלא ובכלל זה שירות תיקונים, החלפות וטיפולים לכל אורך חיי המוצר הסמכה והכשרה של היבואן הרשמי ע"י היצרן המקורי לגבי מתן שירות טכני, טיפולים ותיקונים, התקנות ושירות במצבי RECALL חלפים מקוריים באחריות מלאה שירות מקצועי ואמין עד הבית, חלפים מקוריים ומסירת עגלה חליפית בכל טיפול או תיקון, מאותו סוג ודגם של בעל העגלה

שימו לב! חנויות לא מורשות ע"י היצרן מצהירות כי יש בידן אישור מכון התקנים הישראלי. אישור כזה מעיד אמנם על התאמה לתקן, אבל אינו מבטיח כלל אחריות בינלאומית מקורית לכל החיים ושירות מטעם היבואן הרשמי בישראל והיצרן בארה"ב ובכלל זה שירות מקצועי ואמין, אביזרים, חלקים וחלקי חילוף מקוריים ב 100%, מוצרים אשר מיובאים ומופצים ישירות ממפעלי בייבי ג`וגר דרך היבואן הרשמי בלבד!

חברת בייבי ג`וגר ארה"ב מצהירה כי חברת היי סטנדרט בע"מ, היא היבואן האקסקלוסיבי והמפיץ הבלעדי למוצרי בייבי ג`וגר בישראל. רשימת החנויות המורשות והמאושרות ע"י חברת היי סטנדרט בע"מ מפורסמות באתר בייבי ג`וגר ישראל www.babyjogger.co.il

בנוסף, חברת היי סטנדרט היא החברה היחידה בישראל המוסמכת להעניק שירות למוצרי בייבי ג`וגר וללקוחותיהם בשימוש חלקים וחלקי חילוף מקוריים תחת אחריות המוצר. מוצרים של בייבי ג`וגר, ובכלל זה עגלות, אביזרים וחלקים שנרכשו בישראל מחנויות שאינן מורשות ומאושרות ע"י חברת היי סטנדרט בע"מ, המפורטות באתר החברה www.babyjogger.co.il, נחשבים למוצרים בלתי רשמיים של חברת בייבי ג`וגר ארה"ב ועלולים להיות פגומים ו/או להוות סכנה בטיחותית לילד ולתינוק.

לפיכך, חברת בייבי ג`וגר ארה"ב וחברת היי סטנדרט בע"מ מסירים בזאת כל אחריות לאחריות המוצר והשרות לגבי מוצרי בייבי ג`וגר שנרכשו בחנויות שאינן רשמיות ומורשות בישראל.