מידע

שאלות ותשובות נפוצות


 • אזהרה - חנויות לא מורשות (יבוא אישי) במחירים מוזלים

  לכל המתלבטים באשר היכן לרכוש את עגלות בייבי ג`וגר שימו לב! ישנן מס` חנויות בישראל המיבאות את עגלות בייבי ג`וגר באופן לא רשמי ולא ישירות מהיצרן המקורי בייבי ג`וגר ארה"ב. העגלות נמכרות במחירים מוזלים אך שימו לב: עגלות הנרכשות בחנויות שאינן מורשות ע"י היבואן המורשה והבלעדי בישראל לא תיהיה להם כל אחריות או שירות, הן בישראל והן אחריות בינלאומית מצד היבואן או היצרן בארה"ב בנוסף, עגלות לתינוק שנרכשו בחו"ל לא יוכלו לקבל שירות ואחריות מהיבואן המורשה בישראל. רשימת החנויות המורשות המעודכנת והמלאה מופעה כאן באתר.
 • איזה גלגל מתאים לנו?

  שאלה מצוינת! להלן ההנחיות לגבי בחירת גודל הגלגל בהתאם לצרכים שלכם: גלגל "8 - גלגלים הנמצאים בדרך כלל בטיולונים ועגלות קומפקטיות. מתאימים לסביבה עירונית אורבאנית. גלגל "12 - מצוין לנסיעה ברוב תנאי השטח. בדשא, שבילי טבע, מדרכות ובמקומות עירוניים והומים (חנויות וקניונים). מותאמים במיוחד לחיי היומיום בעיר. הגלגלים מאפשרים מחד אחיזת כביש מצוינת ומאידך נסיעה קלה, נוחה וחלקה. מצוין לנסיעה רגילה וגם לפעילות גופנית איטית כגון הליכה והליכה מהירה. הגלגל נמצא בדגמי הסיטי. גלגל "16 - הגודל הפופולארי ביותר בקרב חובבי אימוני הכושר והג`וגינג עקב הוורסטיליות והגמישות שלו. מצוין להליכה, הליכה מהירה וג`וגינג. מתאים לתנועה כמעט בכל תנאי שטח, בעל אחיזת קרקע וכביש מעולה. הגלגל גדול מספיק כדי להתמודד עם אזורי עבירות קשים כגון דשא גבוה, חול ים, שבילים בטבע, בוץ, שלג וכדומה, ומצד שני עדין גודל קומפקטי מספיק לאחסנה ושימוש.
 • האם העגלות מתקפלות, וכיצד?

  מה זה מתקפלות? פשוט מתקפלות לחצי! קיפול כזה לא ראיתם מימכם. הטכנולוגיה של בייבי ג`וגר מביאה לכם את הפטנט המהפכני לקיפול ביד אחת, בשלב אחד, בבת אחת. סדרת עגלות ה CITY וה- Q כוללות את הטכנולוגיה QUICK-FOLD. כל מה שעליכם לעשות כדי לקפל את העגלה הוא למשוך ולהניף את העגלה בידית הנשיאה באותה תנועה שאתם למעשה רגילים להרים חפצים. משיכה אחת בידית האחיזה... והעגלה מקופלת לחצי. לאחר הקיפול העגלה בעלת ממדים קומפקטיים במיוחד שנועדו להקל על אחסנה גם ברכבים קטנים. בנוסף, אם יש צורך, ניתן לשחרר את הגלגלים בשחרור מהיר, קל ונוח. בייבי ג`וגר. פשוט להרים וזה מקופל!
 • האם ישנה אחריות לעגלות בייבי ג'וגר?

  אנו מאמינים במוצרנו לאורך כל הדרך. לשלדת העגלה אנו מספקים אחריות לכל החיים כנגד פגמים שמקורם אצל היצרן. המושב, הגגון וחלקי הפלסטיק ניתנת אחריות לשנה. האחריות אינה כוללת בלאי נורמאלי או פגמים כתוצאה משימוש ואחסנה לא נכונים. הגלגלים אינם כלולים באחריות
 • האם מומלץ לרכוש גם עריסת אמבטיה עם העגלה?

  בהחלט כן! תינוק שנולד חשובה לו סביבה רכה, מוגנת וחמימה השומרת בראש ובראשונה על חום גופו, הגנה מפני השמש ורוחות. עריסת אבטיה לא רק מגוננת על התינוק כי אם גם חשובה לעמוד השדרה של התינוק הרך שכן התינוק שוכב בחודשים הראשונים במצב של 180 מעלות באופן מלא, דבר התורם להתפתחות התקינה של השלד הרך.
 • האם ניתן לכבס את כיסויי המושב והמשענת?

  כן. כיסויי המושב, המשענת והגגון עשויים מבד חזק וקל משקל הניתן גם לכיבוס בכביסה רגילה עד 30 מעלות צלסיוס. הבד ניתן להורדה בקלות מהעגלה ע"י פתיחה קלה ומהירה של כפתורי הצמדה (תיקתקים), ללא פתיחת ברגים. יש לכבס ללא סחיטה ולהרכיב את הבדים ע"ג העגלה בעודם רטובים. יש לייבש באזור מוצל. ייבוש תוך 3 שעות ביום קיץ.
 • האם עגלות בייבי ג'וגר בטוחות?

  עגלת בייבי ג`וגר היא העגלה הבטוחה בעולם! הבטיחות היא הנושא הכי חשוב בחברה אשר עובר כחוט השני לאורך של שלבי הפיתוח, הייצור ואפילו העיצוב. כל עגלה עוברת מבחנים מחמירים כדי להבטיח כי כל המוצרים מתאימים לתקני האיכות והבטיחות המחמירים של ארגון התקינה האמריקאי (ASTM), ארגון התקינה הגרמני ומכון התקנים הישראלי לפי תו תקן ת"י 891. יש לזכור כי מאחר וחברת בייבי ג`וגר המציאה את עגלת הספורט 3 גלגלי אוויר, הראשונה והמקורית, יש לנו ניסיון של 20 שנה ויותר, עובדה המקנה לנו ניסיון וידע נרחב בכל הקשור בפתוח, ייצור, איכות ובטיחות.
 • כיצד והיכן ניתן לרכוש עגלת בייבי ג'וגר?

  לבחירת המוצר המתאים לכם, ניתן לבקר באתרנו : www.babyjogger.co.ilאו ללחוץ כאן לקבלת רשימת החנויות המובחרות. בנוסף, תוכלו להתקשר למשרדי החברה בטלפון: 09-7443130 ולקבל מידע נוסף לגבי המוצרים, האביזרים והחנות הקרובה למקום מגוריכם.
 • למה "ללכת" על עגלת 3 גלגלים?

  למה שלושה גלגלים ולא ארבעה? כי בכדי לשמור על יציבות מקסימאלית בנסיעות רגילות ובכל תנאי שטח, או תוך כדי הליכה מהירה, חשוב ביותר שהעגלה תהיה נתונה במצב אופקי בכל עת ויציבה. כשעגלה בעלת 4 גלגלים נתקלת בקרקע עקומה, במכשול, שקע, בור או אבן – מיד מופר האיזון האופקי ההכרחי לכל עגלה (180 מעלות) בצד אחד, והמשקל נוטה לצד הבעייתי באופן מסוכן. עגלת 3 גלגלים שומרת על איזון אופקי תמידי, בעזרת גלגל מרכזי. כך נמנעת נטייה של העגלה לצד במקרים של מכשולים בדרך או במדרכה. נקודה למחשבה: למה מריצה של בנאים באתר בנייה בנויה עם גלגל אחד מלפנים ולא שניים....? תחשבו על זה....
 • למה משמשת נעילת הגלגל הקדמי במצב נעול, קבוע וישר?

  נעילת הגלגל הקדמי טובה כאשר "יורדים" לתנאי שטח קשים יותר. לדוגמא, הנסיעה בחוף הים, בדשא, שבילי טבע וכורכר, בוץ או כל קרקע שאינה ישרה ושטוחה, תהייה קלה יותר עם גלגל קבוע ונעול. גם בעת עלייה למדרכה מומלץ קודם לנעול את הגלגל. בעת אימוני כושר כגון הליכה או הליכה מהירה בקו ישר למרחקים נעילת הגלגל מאפשרת יציבות ונוחות למסיע. בנסיעות "שטח" גלגל מסתובב עלול להיתקל בבורות ואבנים, בדשא או בחול, מה שעלול לגרום לחוסר יציבות. שימוש בגלגל קבוע ונעול בנסיעות בתנאי שטח קשים יותר או בעת אימוני כושר, מאפשר נסיעה בקלות רבה יותר ובטוחה יותר.
 • מהו הגיל המינימאלי להסעת ילדים בעגלות בייבי ג'וגר?

  דגמי עגלות בייבי ג`וגר – עילית ומיני (למעט מיני GT), דגמי היחיד ודגמי התאומים, מאושרים לשימוש מגיל לידה (0) גם ללא עריסת אמבטיה. כמו כן, ניתן לרכוש כל דגם בסט ולקבל בחבילה את מרכב השכיבה (עריסת אמבטיה). יש לזכור כי ילודים שאך זה שוחררו מבית היולדות נמצאים ברמת רגישות גבוהה לתנאי הסביבה ולכן יש לוודא כי הם מוגנים בפני חום/קור/רוח. בנוסף לכך, חשוב להעניק לתינוק תמיכה לאזור הראש והצוואר. דגמי העגלות: סיטי מיני GT וסיטי סלקט מאושרים לשימוש מגיל 6 חודשים, ללא עריסת אמבטיה. כמובן שלכל אחד מהדגמים ניתן להוסיף עריסת אמבטיה לשימוש מגיל לידה (0).
 • היכן רשום המספר הסידורי של העגלה?

  מספר השלדה מוטבע על העגלה באופן הבא: סיטי מיני 3 / סיטי מיני 4 / סיטי מיני GT / סיטי עילית: על הרגל הימנית האחורית (קרוב לגלגל) סיטי מיני תאומים: על הרגל האחורית האמצעית (בחלקה התחתון) סיטי סלקט: בצד ימין של העגלה, בסמוך ללוגו הדגם (מוטבע על גבי הפלסטיק השחור). *על מנת למלא את תעודת האחריות ולקבל שירות יש לדעת מהו המספר הסידורי של העגלה אותה רכשתם.