עגלה מומלצת לתאומים

אם הגעתם לעמוד זה, כנראה שכמו הורים רבים גם אתם מחפשים עגלה מומלצת לתאומים ומתוך מגוון כל כך רחב של עגלות לתינוק לפעמים קצת קשה להחליט מה העגלה המומלצת ביותר עבורכם.

אם הגעתם לעמוד זה, כנראה שכמו הורים רבים גם אתם מחפשים עגלה מומלצת לתאומים ומתוך מגוון כל כך רחב של עגלות לפעמים קצת קשה להחליט מה העגלה המומלצת ביותר עבורכם.

אם כך, איזה עגלה מומלצת לתאומים?

בשעה טובה בקרוב תהפכו להורים, עכשיו זמן הסידורים. אחד הפריטים הגדולים והמשמעותיים לקנייה הוא עגלת תינוק. יש הרבה עגלות תאומים מומלצות, השוק מציע היצע מכובד. יש עגלות עם כל כך הרבה חידושים, כך שלפעמים זה נראה מורכב יותר לבחור עגלה מאשר רכב חדש. ובכל זאת צריך להחליט, כי הזמן מתקרב ואתם רוצים לקבל את התינוק או התינוקת(או שניהם) בזרועות פתוחות ועגלה מוכנה. אז אם יש כל כך הרבה עגלות תינוק מומלצות מה צריכים להיות השיקולים בבחירה? כמה קל לתפעל את העגלה? משקל העגלה? או אולי רק הצבע שלה?

אחד השיקולים המרכזיים בבחירת עגלה מומלצת לתאומים הוא דווקא קשור לנוחות שלכם. לכאורה זה נראה זניח. נוח לנו להסתכל על העיצוב ועל נוחות השכיבה מבחינת התינוק ועוד כל מיני פרמטרים חשובים שקשורים לתינוק ולעגלה ונראה לנו שמה שקשור לנוחות שלנו פחות חשוב. אז יש לי חדשות בשבילכם, בדיוק ההיפך הוא הנכון. תארו לכם סיטואציה, לא הזויה בכלל. אתם חוזרים מבילוי עם הקטנטנים מכניסים אותם למכונית, קושרים בסלקל ורוצים לחזור הביתה, אלא שהעגלה מסרבת להתקפל ואתם מנסים שוב ולא מצליחים, בינתיים אתם שומעים את אחד הילדים מתחיל לבכות בסלקל, אולי מרעב אולי מעייפות. אתם יודעים שאם רק תתחילו לנסוע הוא יירדם והכל יסתדר, אבל איך עכשיו לבדי אצליח לקפל את העגלה? אז מסתבר שמה שנראה כנוחות שלכם ומותרות, הוא יכול להיות מאוד קריטי גם לרווחת הילדים שלכם.

עגלות תאומים מומלצות הן אלה עם קיפול פשוט וקל. אבל אין חכם כבעל ניסיון. תנסו בחנות, שוב ושוב ושוב. כל עגלה תנסו לקפל ולפתוחכיוון שלכל אחד נוח קיפול אחר, אי אפשר רק להסתמך על המלצות חברים או על דירוג העגלה באינטרנט או בעיתון. אין כמו החוויה האישית שלכם.

ומה עם משקל העגלה?

בהמשך לסעיף הקודם, גם פרט זה מהותי. חלק מהזמן שתבלו עם העגלה אתם לבד עם התינוקות.

חשוב שהעגלה תהיה קלה גם מהסיבה שלדחוף עגלה כבדה מלכתחילה עם שני תינוקות בפנים זה פחות סימפטי וגם משום שאתם נוסעים ממקום למקום ברכב ותצטרכו לפחות פעמיים ביום להרים אותה כדי להכניס או להוציא מתא המטען. אותו דבר יהיה נכון גם אם אתם גרים בקומה גבוהה ללא מעלית. פרט נוסף וחשוב, בדקו מהו רוחב העגלה והאם היא עוברת בדלת ביתכם ו/או נכנסת למעלית.