טיולון איכותי זה טיולון בייבי ג'וגר

הטיולונים של בייבי ג'וגר ידועים בכל העולם כסמל של נוחות ואיכות. בין אם מדובר בדגם הכולל 3 או 4 גלגלים. כאשר אתם קונים טיולון בייבי ג'וגר אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שנוחות הובלת התינוק תהיה ברמה הגבוהה ביותר. חברת בייבי ג'וגר מעדכנת באופן תדיר את הטכנולוגיה של העגלות והטיולונים שלה, בכל דגם אנו משפרים ומתאימים את הפיצ'רים של כל עגלה ועגלה, על מנת להעניק לכם את האיכות הטובה היותר בשוק. אנו מקפידים להעניק לכל לקוח ולקוח שרכש טיולון או עגלה מהדגמים שברשותנו שירות מעל למצופה תוך הענקת מענה לדגמים החדשים והישנים כאחד.

בדיקות איכות ושיפור ביצועי הובלה בזמן הליכה

כשם המותג Baby Jogger כך גם הרעיון של המוצרים שלנו, איכות הרכבה חסרת פשרות אם בהליכה או בריצה עם התינוק שלכם. אנו ממשיכים לפתח בכל פעם איכות הרכבה בחזית הטכנולוגיה, תוך התאמת המבנה הארגונומי, הגלגלים והשלדה, להסעה הבטוחה והנוחה ביותר של התינוק שלכם.

לא מתפשרים על איכות חומרי הגלם

חברתנו מתאפיינת באיכות הנדסת אנוש חסרת פשרות, ונחשבת למובילת דרך של איכות עגלות בשוק העולמי. מלבד הניידות והנוחות בדרכים שמספקים לכם העגלות והטיולונים של חברתנו, אנו משתמשים בחומרים קשיחים ובטוחים ועם זאת גמישים מספיק בשביל לבצע תמרונים טובים, בדים קלילים וגמישים ועם זאת עמידים וחזקים לעמוד לאורך זמן. חומרים שיספקו לעגלה שלכם מקסימום ביטחון עם קלילות נשיאה מקסימלית. אנו מבטיחים לספק לכם מוצר באיכות הגבוהה ביותר שקיימת בשוק, תוך הענקת יתרון הנדסי וטכנולוגי מול כל דגמי העגלות שקיימות כיום בשוק.

בטיחות בראש סדר העדיפויות

מכיוון שהטיולון שלנו נועד לשימוש על ידי תינוקות וזאטוטים, אנחנו פשוט לא יכולים להתפשר על איכות. וכך גם אתם ! אל תקנו לתינוק שלכם מוצר שלא נמצא בראש הסולם של הבטיחות. בנוסף, התינוק שלכם רגיש מאוד מבחינה גופנית לאיכות האורתופדית של העגלה לכן. חשוב לקנות עגלת תינוק מומלצת אשר הוכרזה ככזו על ידי ארגוני בטיחות עולמיים.  אנו ממליצים לכם להיכנס למגוון דגמי הטיולונים והעגלות המוצגים באתר שלנו ולהתרשם מרמת הגימור הארגונומיה שהושקע בכל דגם ודגם.

טיולון בייבי ג'וגר -  הבחירה הטובה ביותר עבורכם

במידה ואתם עדיין ממשיכים להתלבט איזה טיולון הכי כדאי לרכוש. אנו ממליצים לכם להגיע לחנות מוצרי תינוקות איכותית ולהתייעץ עם המוכרים מהם דגמי הטיולונים הבטוחים ביותר לתינוקות. אנו סמוכים ובטוחים שבין הדגמים שיוצגו יכללו גם דגמי בייבי ג'וגר. חשוב מאוד שתזכרו שהטיולון צריך לשמש גם אתכם וגם את תינוקכם, ולכן אנו ממליצים לכם מעבר לבדיקת האיכות גם לקחת את העגלה לסיבוב בחנות ולהתרשם מנוחות הנסיעה, גם כאן ניתן יהיה להרגיש את איכותם של הדגמים מבית בייבי ג'וגר.