מחסני עודפים לעגלות תינוק

המציאות הכלכלית בישראל מביאה רבים מאתנו לחפש אחר מבצעים, קופונים ומחירים אטרקטיביים. רובנו מחפשים כל הזמן היכן אנו יכולים לחסוך. גם בקניית עגלת תינוק, כאשר מדובר בהוצאה בלתי נמנעת, ננסה למצוא את העסקה המשתלמת ביותר. אבל כאן, בניגוד לרכישות אחרות, מדובר בילדים שלנו, כאן אנחנו לא יכולים להתפשר על הכי טוב שיש. בין אם מדובר בפרמטרים ברמת הבטיחות, הנוחות וקלות התפעול.

פתרונות להוזלת מחיר עגלת התינוק

קונים אקולוגיים יכולים להוזיל את העלות על ידי קניית עגלת יד שניה במצב טוב, אשר משתייכת לדגם יצרן איכותי. אבל מי שבכל זאת רוצה עגלה חדשה מבלי להתפשר על מחיר מוזל צריך לפנות למחסני העודפים ולקנות עגלות תינוק מעודפים של עונה קודמת או דגם שייצורו הופסק. עגלת תינוק חדשה ואיכותית שמחירה ירד רק בגלל שיצא דגם חדש יותר עם תכונות חדשות ומתקדמות יותר היא פתרון נהדר.

אז מה החסרונות של לקנות עגלות תינוק מעודפים?

הורים רבים מעדיפים את השקט של לקנות הכל במקום אחד. לכן, כל כך הרבה זוגות טרם הגיע התינוק לעולם, מעדיפים לקנות את חבילת הלידה שכוללת את כל המוצרים שהם צריכים. כיתות רגליים על מנת להוזיל כל מוצר ומוצר בסל מוצרי התינוק החדש, הוא לא דבר שמתאים לכל אחד. לכן, קחו בחשבון שאם אתם רוצים להוזיל משמעותית את העלויות, תצטרכו לעשות השוואת מחירים מעמיקה. כמו כן, בנושא חווית הקניה, מחסן העודפים בד"כ איננו חנות יפה ונעימה, בה אנו מקבלים שירות אישי מנציג אשר מציע לנו את מגוון המוצרים והחידושים בתחום העגלות. אלא הצגה כללית של המותגים שקיימים בנמצא במלאי מחסן העודפים בלבד.

קניית עגלת בייבי ג'וגר מעודפים ובדיקות חשובות שיש לבצע

בייבי ג'וגר הינו מותג איכות המציע עגלות איכות במחירים מעולים ברמה ארצית. אחריות מלאה על המוצרים שלנו תינתן רק לרוכשים בחנויות המורשות על ידי היבואן סטנדרט בע"מ בייבי ג'וגר ישראל ולעגלות המיובאות ע"י היבואן המורשה היי סטנדרט בע"מ בלבד. רשימת החנויות המורשות מופיעה באתר היצרן הזה.

אחריות על מוצרי בייבי ג'וגר תקפה רק עם הצגת תעודת אחריות בצרוף החשבונית שלכם. לכן, יש לוודא האם למוצר שאתם קונים ישנה אחריות בתוקף, וכן, שהחנות שבה אתם קונים הינה חנות מורשית. יש לשים לב שאחריות על עגלות בייבי ג'וגר תקפה לרוכשי עגלה יד ראשונה בלבד. עגלות יד שניה הן ללא האחריות וחלקי החילוף במקרה של תיקון הינם בתשלום.

אז צאו לכם וחפשו את עגלת התינוק המשתלמת ביותר עבורכם והכי חשוב אל תתפשרו על בטיחות, איכות, נוחות התינוק והנוחות האישית שלכם.