הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

בייבי ג'וגר ישראל

בייבי ג'וגר ישראל

במהלך שנות ה 90 שהינו משפחתי ואני בארה"ב לצורך לימודים. כחלק מהצורך לחיות חיים בריאים ואקטיביים השתדלנו גם שם לעסוק בפעילות ספורטיבית על מנת לשמור על כושר גופני, שמירת משקל וחיים בריאים לנו ולילדנו. כהורים עסוקים מחד, ומאידך מודעים לחשיבות הרבה של הפעילות הגופנית, רכשנו לעצמנו את עגלת הספורט "בייבי ג`וגר".השינוי היה מיידי. לא עוד חדרי כושר יקרים ומרוחקים מהבית, אלא ריצה ופעילות ספורטיבית בזמן ובמקום המתאימים לנו. הפעילות הגופנית הפכה לחלק מחיי המשפחה וקירבה אותנו כהורים, לילדנו, אז עדין תינוק, אבל כבר "ג`וגר" בעל ניסיון לא קטן.
רצנו וטיילנו בסנטרל פארק, בשבילי ריצה ואופניים, בפארקים המקסימים ובשמורות הטבע בארה"ב. הן בשעות שלאחר העבודה והן בסופי שבוע. בכל עונות השנה ובכל זמן פנוי. הפכנו כל טיול לשעת כושר. ביחד!
ילדנו חונך מגיל ינקות לחשיבות ערכי הפעילות הגופנית כי תרבות הספורט וערכים אלו הם חלק מהחיים. זמן האיכות האמיתי שחלקנו עם ילדנו בעת הפעילות אף גיבש וקירב אותנו יותר. התינוק גדל וגדל והיום...היום אנו גאים בספורטאי הקטן שלנו העוסק בספורט אינטנסיבי.
בינתיים נוספו לקן "ג`וגרים" נוספים ועגלות תינוק שהן לא בהכרח מיועדות לספורט. בלידות שבאו אח"כ "בייבי ג`וגר" עזרה לנו לחזור לכושר ולגזרה חטובה. היום תמצאו אותנו ביחד, כל המשפחה, הקטנים בעגלות בספורט והגדול...טוב הוא כבר עבר לאופניים.
שיעורי טבע בשמורת הטבע, שמות של פרחים ולמה בכלל הנמלים עובדות קשה, הם חלק מהפעילות הקרובה עם סבא וסבתא המבלים גם הם בתנועה מתמדת עם הנכדים והעגלות. אנו רואים חשיבות רבה בערכי המשפחה ובריאות הגוף והנפש. החזון שלנו הוא להביא לשינוי מהותי בתחום זה ולגרום לשיפור אמיתי באיכות החיים של לקוחותינו. אנו מאמינים אמונה מלאה כי פעילות גופנית באשר היא, בחיק המשפחה ובחיק הטבע תעניק איכות ושמחת חיים אמיתיים. זוהי לא סיסמא כי אם עובדה שניתן להביא למימושה.
חברת "בייבי ג`וגר" הייתה הראשונה שהביאה לעולם את עגלת הספורט 3 גלגלים והמציאה עגלה ייחודית קלת משקל וחזקה במיוחד המיועדת באופן מוחלט ומקצועי לג`וגינג, הליכה, והליכה מהירה לנסיעה כמעט בכל תנאי שטח. מאז ההמצאה הגדולה, נוספו מתחרים רבים בשוק המנסים "לרוץ" בדרך הדומה. אך עגלת בייבי ג`וגר הייתה ונותרה הראשונה, היחידה והמקורית. איכות ובטיחות העגלה הן הגבוהות העולם. כיום ממשיכה החברה להוביל ולפתח טכנולוגיות ופטנטים ייחודיים בעגלות.
"בייבי ג`וגר" שמה לה למטרה לשפר את איכות חיי ההורים והילדים ולגרום למשפחות "בייבי ג`וגר" שמחת חיים אמיתית. או במילים פשוטות חיים בריאים וקלים יותר בשנים הראשונות הלא קלות של ההורות.
חברת "בייבי ג`וגר" ממציאת עגלת הספורט המציאה את הקטגוריה, מובילה אותה ותמשיך להוביל. היבואנית הבלעדית בישראל, חברת היי סטנדרט בע"מ הוקמה בשנת 2001 ועוסקת במסחר, שיווק והפצה בינלאומי של מוצרי ילדים ותינוקות אופנתיים המופצים בחנויות המובחרות.
משרדי החברה נמצאים בכפר בני ציון. אנו שולטים שליטה מלאה בתהליך הפיתוח והעיצוב, ייצור והמערך התפעולי,הבטחת איכות, הובלה לוגיסטית ושיווק והפצה, על מנת לספק ללקוחותינו ולצרכן הסופי את המוצר הטוב והאיכותי ביותר.
החברה מנהלת מערך שיווקי חזק הכולל תפיסת מותג ממוקדת וברורה, אסטרטגיית פרסום, קידום מכירות ויחסי ציבור, על-מנת לתמוך בתהליך המכירות וההפצה.
חפשו אותנו גם בפייסבוק