איזו עגלת תינוק מומלצת ביותר?

המותג בייבי ג`וגר הוא שם מוכר לכל מי שמצפה לילד או מי שהוא הורה טרי לתינוק. עגלות בייבי ג`וגר נחשבת עגלת תינוק מומלצת לכל מי שחשובה לו בטיחות הילדים וגם נוחות מרבית להורים. לא בכדי הפכה עגלת בייבי ג`וגר עגלת תינוק מומלצת ששמה הולך לפניה. מדובר לא רק במותג בעל שם עולמי, אלא גם בעגלה מצוינת שנהנית מיתרונות רבים לעומת עגלות אחרות.

המותג בייבי ג`וגר הוא שם מוכר לכל מי שמצפה לילד או מי שהוא הורה טרי לתינוק. עגלות בייבי ג`וגר נחשבת עגלת תינוק מומלצת לכל מי שחשובה לו בטיחות הילדים וגם נוחות מרבית להורים. לא בכדי הפכה עגלת בייבי ג`וגר עגלת תינוק מומלצת ששמה הולך לפניה. מדובר לא רק במותג בעל שם עולמי, אלא גם בעגלה מצוינת שנהנית מיתרונות רבים לעומת עגלות תינוק אחרות.

עגלות בייבי ג`וגר

בייבי ג`וגר הוא מותג אמריקאי מוביל. יזמים שונים זיהו זה מכבר את הכוח הרב שטמון בשיווק עגלות תינוק מומלצות והצורך ההולך וגובר שלך הורים רבים לרכוש את העגלה המושלמת. מסיבה זו הפך תחום העגלות ושיווקן פופולארי מאד.. משום שמדובר בתחום חשוב שמהותו שמירה על בטיחות התינוק שלכם, חשוב לשים לב שאת עגלת הבייבי ג`וגר שלכם אתם רוכשים רק מחנויות מורשות מטעם היבואן הרשמי (היי סטנדרט בע"מ).

בטיחות ילדינו

כדאי לנהוג במשנה זהירות בכל הקשור לעגלות מותגים מהטעם הפשוט שאנחנו מדברים פה על בטיחות ילדינו ולכן אנחנו רוצים להיות בטוחים לא במאה אחוז, אלא לפחות במאתיים אחוז שרכשנו את המוצר המקורי. רק רכישה מחנויות מורשות מבטיחה לנו שנקבל את האחריות המלאה מהיצרן בבוא העת. משום שעגלה היא מוצר מכאני שנמצא בשימוש יומיומי גם לה יש בלאי. במקרה כזה רק מהיבואן הרשמי תוכלו לקבל שירות מלא, וחלפים מקוריים.

מחיר העגלה

מי שמעוניין לרכוש עגלה של בייבי ג`וגר, מחיר העגלה משתנה בין חנות לחנות, וזאת למה? חנויות רבות מנצלות את הרצון של ההורים לרכוש עבור ילדיהם את הטוב ביותר ומציעות את עגלות בייבי ג`וגר במחירי "מבצע" נמוכים, על מנת למשוך את הלקוחות לחנויות שלהם. חשוב לזכור שבמקרים רבים אלו חנויות שמוכרות את עגלות בייבי ג`וגר באופן שאינו רשמי ואין להן גיבוי ואחריות של היצרן בארצות הברית.

עגלה לתינוק המלצות - לא להסתכן במחיר נמוך

משום כך, ההמלצה שלנו היא באופן חד משמעי לא להתפתות ולרכוש עגלה של בייבי ג`וגר מחיר נמוך במיוחד. עדיף לשלם מעט יותר אך להיות בטוחים שבמידת הצורך אתם מכוסים עם אחריות מלאה של היבואן והיצרן.