איך לבחור עגלה לתינוק?

את השאלה הזו שואלים לא מעט זוגות הורים ולא בכדי. עגלות לתינוק, ובייחוד היום בעידן המיתוג, הן רבות ומגוונות, מכילות התקני ישיבה שונים, ולא פחות מכך – גם נועדו לסוגים שונים ? של תינוקות, אז כיצד יודעים מה לבחור לתינוק שלנו?

בחרו עגלה משולבת עבור תינוק שזה עתה נולד

עגלה משולבת יכולה לענות לכם על פונקציות רבות לטיפול בתינוקכם, וכתוצאה מכך לענות של השאלה, איך לבחור עגלה לתינוק שלכם. עגלה משולבת ניתנת גם לחיבור גם לעריסה (הקריה גם אמבטיה) וגם לחיבור טיולון. העריסה יכולה להכיל את התינוק כשהוא עוד עולל קטן בשל זווית השכיבה שלה שתורמת לבריאותו ולהתפתחותו התקינה בחודשים הראשונים,והטיולון מבטיח יציאה בטוחה ומהנה לטיול כאשר התינוק גדול יחסית.

עגלה מתוצרת יצרן מוכר

העגלות עוברות תקן בטיחות אשר נבדק עם רכיבים מקוריים של החברה המייצרת ולכן מוטב להשתמש רק בכאלה. בבייבי ג'וגר תוכלו למצוא את כל מה שצריך עבור עגלה לתינוק ולכן אין טעם להסתמך על קומבינציות מחברות שונות דבר שמוריד משמעותית את איכות העגלה. בנוסף ברגע שמדובר ביצרן מוכר, גם חלקי החילוף של העגלה יהיו זמנים ותינתן אחריות יצרן לתקופתשימוש מוגדרת.

השתמשו בעגלה בעלת בד כביס

הבד של עגלות בייבי ג'וגר הוא בד כביס הניתן לניקיון וחיטוי בשעת הצורך! דבר מאוד חשוב כאשר מדובר במוצר הנמצא בשימוש מתמיד על ידי תינוק. הפרדה של הבד מהעגלה פשוטה מאוד וכך גם ההחזרה של הבד לעגלה, דבר המקל מאוד את השמירה על איכות העגלה וניקיונה לאורך זמן.

כשהתינוק גדל – עוברים לטיולון

כאמור עריסה עם שכיבה מלאה 180 מעלות, טובה בעיקר כשהתינוק קטן ועוד לא מסוגל להתגלגל או להתרומם. כאשר התינוק גדל, יש לעבור לטיולון, אשר ניתן להטיה בזוויות שונותומתאים למצב התפתחותו של התינוק. בו הוא גם יכול ליהנות מהנוף שבדרך ולחוות גירויים שונים המשמעותיים להתפתחותו. גם כאן, בייבי ג'וגר מספקת את מיטב הטיולונים לתינוקות.

התאמה למידותיכם ולגודלו של התינוק

כאשר אתם שואלים את עצמכם איך לבחור עגלה לתינוק. אתם צריכים ראשית לחשוב על הנוחות של העגלה לכם ולילדכם. מוטב לבדוק איזה אביזרים מתחברים לעגלה, מה מידותיה ולאיזה שלב היא מתאימה. כמובן שלא תמיד ההמלצות מתאימות לכל ילד ולעיתים יש לקחת בחשבון נתונים כמו, גובהו וגודלו של כל תינוק, המשקל שלו וקצב התפתחותו.

על מוצרי בייבי ג'וגר מוצרי בייבי ג'וגר הינם קלים לשימוש ולתפעול, מוצעים לבחירה מתוך מגוון רחב של צבעים ודגמים. מוצרי בייבי ג'וגר ידועים באיכות ללא פשרות ומתאפיינים בבלאי נמוך מאוד, וכושר שרידות ברמה גבוהה.