עגלות לתאומים

אם בחירה של עגלת תינוק מצריכה חושבים ואינספור התייעצויות, הרי שבחירה בעגלת תינוק המיועדת לתאומים מצריכה חושבים פי שניים. ישנם מספר פרמטרים שחשוב לבדוק לפני רכישת עגלה מכל סוג שהוא (לדוגמה איכות, ארגונומיה, מצבים, ופונקציות שונות) אך יחד עם זאת, ישנם דגשים ייחודיים שכדאי לבדוק במיוחד עבור עגלות לתאומים ולו כיוון שמדובר במשקל שונה, גודל שונה, וצרכים שונים. חברת baby jogger מודעת לכל זאת ועל כן מציעה עגלות איכות עבור תאומים.

דגשים ייחודיים

חשוב לבדוק מהו רוחב העגלה, כיוון שיש מצבים בהם העגלה רחבה מדי למעבר בפתחים שונים. בנוסף יש לתת את הדעת לגבי איכות החומרים, כך שהעגלה תתמוך בתאומים באופן הנכון ביותר, שהגלגלים יהיו מאסיביים ואיכותיים כיוון שמדובר במשקל כפול, ושאופן התפעול שלה יהיה נוח ואף אינטואיטיבי. ב עגלות לתינוק של baby jogger ניתן למצוא כל זאת ואף יותר.

מותג וותיק לעומת מותג חדש

בתחום העגלות לתינוקות ובמיוחד כאשר מדובר על עגלות המיועדות לתאומים, יש לקחת בחשבון ששם המותג משחק תפקיד, כי אם מדובר על מותג הבקיא בתחום וכבר ייצר כמה עגלות לתאומים, הרי שניתן להיות שקטים. אך אם מדובר על מותג חדש שיצא רק עכשיו עם ליין של עגלות לתאומים, הרי שפה כבר יש מקום לחשש, כיוון שלא מדובר בדגם שהתנסה על מסקנות של דגמים קודמים. חברת baby jogger גאה להציג ניסיון עשיר לצד מגוון עגלות איכותיות- בואו עוד היום ותיווכחו בעצמכם.

עגלת תאומים

סיטי מיני תאומים

טווח זמן

חשוב לזכור שהעגלה מלווה את ההורים והתינוק למשך זמן רב, מגיל לידה עד גיל מאוחר ועל כן, יש לוודא שהעגלה הינה אטרקטיבית גם עבור צמד תינוקות תינוקות בני כמה חודשים, וגם עבור צמד תינוקות שכבר גדולים והם בני שנה פלוס. לאחר שהתקבלה החלטה יש לציין דגש זה, והיועצים של חברת baby jogger ישמחו להוביל לדגם הרצוי.

לסיכום, אם אתם מחפשים אחר עגלה לשניים שעונה על כל הדרישות ומותאמת לצרכיהם, עגלות לתאומים של בייבי ג'וגר מספקות את המענה המושלם ועל כך יעידו לקוחות רבים חוזרים ומרוצים.