העגלה המובילה בעולם

בייבי ג'וגר

עגלת תינוק בייבי ג'וגר - העגלה המובילה בעולם

המותג Baby Jogger הוא שם נרדף לאיכות, בטיחות ויוקרה. הפיתוח והעיצוב החדשני, איכות חומרי הגלם והטכנולוגיה תהליך הייצור הקפדני, בקרת האיכות לאורך כל הדרך ושירות הלקוחות המהפכני, הופכים אותה לעגלת תינוק המובילה בעולם.

בייבי ג'וגר שמה לעצמה כמטרה להגיש להורים חווית הורות ומשפחתיות משופרת, נוחה ומפנקת. הודות לשילוב שבין פרקטיות יוקרה, איכות, ספורטיביות ועיצוב תשנה העגלה את התנהלותם היומיומית של הורים ומשפחות לחוויה מהסרטים.

חופש ויוקרה -  מילים אלו בהחלט מתארות את עגלות ביביי ג'וגר. החופש לטייל עם הילדים בקניון, בחנויות (גם הצפופות והעמוסות ביותר), בשווקים הפתוחים, בין חלונות הראווה או סתם לטייל באוויר הצח בפארק, בשבילי טיולים או בחוף הים. בכל מקום, בכל מצב. ללא גבולות. ולמה? כי עגלות בייבי ג'וגר הן עגלות עם פריצת דרך טכנולוגית והבשורה החדשה בשוק עגלות העולמי. העגלה מתקפלת לחצי ביד אחת בשלב אחד במהירות ובקלות מדהימה בעזרת הפטנט המהפכני QUICK-FOLD. היציאה מהרכב או הכניסה אחריו הופכת להיות פשוטה ומהירה. אפילו מהנה. העגלה מתקפלת לממדים קומפקטיים במיוחד. המראה היוקרתי כולל מאפיינים כגון גלגל קדמי מסתובב ב-360 מעלות, הגגון המהווה פריצת דרך של ממש ומעניק לילדך כ 90% הצללה לגוף עם בד מקדם הגנה +UV 50.

מחפשים עגלת תינוק?  זכרו... בייבי ג'וגר - עגלת תינוק המובילה בעולם!