עגלה משולבת

עגלה משולבת הינה עגלה מודולארית, אשר כוללת בין 2 ל-3 סוגי רכיבים, הניתנים לחיבור אל שלדה תואמת אחת. • אמבטיה (עריסה) – מותאמת לזווית שכיבה של 180 מעלות אשר מתאימה לחודשיו הראשונים של התינוק שלנו. • טיולון - סל שכיבה וישיבה אשר ניתן להטיה בזוויות שונות ומתאים לתינוקות וזאטוטים מגיל חצי שנה ועד גיל 3 לערך. • סלקל תואם (לעיתים) – סלקל תואם הניתן לחיבור ואבטוח אל שלדת העגלה ומסייע לנו להעביר את התינוק ממקום למקום מבלי להוציא אותו מהחגירה של הסלקל. (דבר שימושי ביותר כאשר התינוק נרדם ברכב).

מגוון פתרונות ישיבה ושכיבה

כשהתינוק קטן ניתן לחבר לעגלה אמבטיה (עריסה) וכשהוא גדול ניתן להחליף אותה בטיולון, המתחבר ישירות למרכב. כשהתינוק קטן צריך לקחת בחשבון שבדרך כלל יש יותר דברים שיאוחסנו בתא האחסון של העגלה, וכשהוא גדול רוב הסיכויים שתצטרכו לקחת אתכם תכולה בהיקף קטן יותר. לכן, התאמנו לכם בעגלות בייבי ג'וגר תאי אחסון גדולים ונוחים. גיוון התנוחות המקסימלי הניתן בעגלות בייבי ג'וגר, מאפשר ירידה לרזולוציות גדולות עד למציאת נוסחת המנוחה והטיול המושלמת לתינוק שלכם. אם אופן הישיבה של התינוק השתנה (או אופן השכיבה), העגלה מספקת לכם את כל פתרונות השכיבה והישיבה שיסבו נוחות מקסימלית גם לתינוק וגם לכם כהורים.

הבחירה המומלצת של ההורים בישראל - עגלה משולבת

רכישה של עגלה משולבת מאפשרת לכם נוחות מקסימלית אשר מקנה לכם אופציה לקבל מוצר all in one שאינו מצריך מכם לבצע רכישה נוספת עקב גדילת התינוק. תכנון נכון ומבעוד מועד, יעניק לכם מוצר שישמש אתכם לאורך זמן בצורה נאמנה ויתאים את עצמו לשלבי ההתפתחות השונים של תינוקכם עד שיהיה מוכן להתחיל ללכת בעצמו לצדכם. על כן, עגלה משולבת מאד מומלצת לרכישה על ידי חנויות למוצרי תינוקות, מאפשרת לכם לחסוך בעלויות והיא הבחירה של רוב ההורים שקונים כיום עגלה בארץ ובעולם.

עגלה משולבת של בייבי ג'וגר במגוון עיצובים

בכל דגם של עגלה משולבת של בייבי ג'וגר תוכלו למצוא מגוון עיצובים וגוונים של המעטפת של העגלה. נוסף, באפשרותכם לשלב בין גוונים וליצור עניין. כך, למשל ניתן לרכוש עגלת סיטי מיני 4 גלגלים סגולה ולבחור בעריסת אמבטיה בצבע אפור. כך בשלב הראשון תיהנו מהצבע האפור של העריסה ובהמשך מצבע הטיולון. גם הדרכים לעצב את עגלות התאומים מגוונות למדי, למשל אם יש לכם בן ובת, אתם יכולים להתאים את גווני בדי העגלות בהתאם )לדוגמה בעגלת הסלקט תוכלו לקחת מושבים בצבעים שונים .(עגלות בייבי ג'וגר מציעות לכם נוחות מירבת עם מקסימום יכולת לגוון עיצובית.