ההסטוריה של בייבי ג'וגר

ההסטוריה של בייבי ג'וגר - כל העגלות מאז ועד היום

  1984
פיל בצ`לר מקים את חברת בייבי ג`וגר
 
פיל בצ`לר, עיתונאי בעיתון מקומי, מקים את חברת בייבי ג`וגר. בצ`לר רצה לבלות עם בנו התינוק בלי לוותר הבילוי האהוב עליו, לכן הוא החל לקחת את בנו יחד איתו לריצה, עם עגלת התינוק שלו. עד מהרה גילה כי עגלות רגילות לא היו מותאמות לסבול את הלחץ של שימוש למרחקים ארוכים על פני משטחים שונים, ולכן הוא עיצב עגלה מיוחדת עם תכונות שמותאמות לריצה ונתן לה את השם בייבי ג`וגר.
1986
בייבי ג`וגר מפתחת את Twinner
 
בייבי ג`וגר מפתחת את עגלת הריצה הראשונה לשני ילדים בשם Twinner. שני הדגמים המקוריים בייבי ג`וגר ו Twinner יועדו לרצים מקצועיים. במהלך 10 השנים הבאות, פותחו דגמים שונים של עגלות בייבי ג`וגר שהותאמו לצרכים שונים בשוק, וביניהם: Zipper, WalkAbout, FunAbout, Super Jogger, and Super Twinner
1994
החברה משיקה את הדור הבא של עגלות הריצה
 
החברה משיקה את הדור הבא של עגלות הריצה, שכונו בייבי ג`וגר 2 ו- Twinner 2. שתי העגלות היו עם מנגנון קיפול שלא דרש כלים נוספים, וגלגלים עם שחרור מהיר שהוצעו בשלושה גדלים. תכונות אלה הוסיפו אלמנט נוח לעגלות, כשצרכנים יכלו כעת בקלות לקפל ולאחסן אותם, מה שהפך אותם לאטרקטיביים ביותר מבין כל הדגמים שהיו עד כה.
2003
חברת בייבי ג`וגר נרכשת על ידי חברת Bag Boy
 
חברת בייבי ג`וגר נרכשת על ידי חברת Bag Boy, חברה מובילה בתחום עגלות גולף, כיסויים לנסיעות ותיקים.
2004
חברת Dynamic Brands הוקמה כחברה האם של החברות
 
חברת Dynamic Brands הוקמה כחברה האם של החברות: Bag Boy Company, The Baby Jogger Company, Burton Golf, Datrek, Devant Sport Towels, Sir Christopher Hatton and Protect-a-Bub כאשר כל חברה פעלה כחטיבה של Dynamic Brands
2006
בייבי ג`וגר מרחיבה את קו העגלות
 
בייבי ג`וגר מרחיבה את קו העגלות האיכותיות ומשיקה שני נגררים לאופניים. כאשר אחד הדגמים הופך מנגרר לשני ילדים לעגלת תאומים בפשטות. שני המוצרים משלבים את טכנולוגית הקיפול המהיר, המאפשר אחסון ושינוע קלים במיוחד.
2007
בייבי ג`וגר משיקה עגלות תינוק חדשות
 
בייבי ג`וגר משיקה עגלות חדשות המתווספות לעגלה הפופולרית ביותר שלה, City Series, ויוצרת את משפחת עגלות ה- City. משפחה זו כוללת מיני סיטי, סיטי קלאסיק וסיטי עלית כאשר כל עגלה עונה על צרכים שונים.
2008
עגלת הסיטי מיני
 
עגלת הסיטי מיני סיטי של בייבי ג`וגר זוכה בשני פרסי זהב בשנה הראשונה שלה בשוק.
2009
בייבי ג`וגר משיקה עגלה היברידית
 
בייבי ג`וגר משיקה בתחילת השנה עגלה היברידית חדשה בשם Summit 360. אחרי חודשיים בלבד בשוק, Summit 360 זוכה בשני פרסים יוקרתיים.
2010
בייבי ג`וגר משיקה את הסיטי סלקט
 
בייבי ג`וגר משיקה את הסיטי סלקט, טיולון חדשני המאפשר להורים לשלב ולהתאים מושבי עגלה, מושבים לרכב ועריסות ב 18 שילובים ייחודיים בהתאם לצרכים של המשפחה. בייבי ג`וגר זכתה בפרס חדשנות JPMA לסיטי סלקט וחבקה שני פרסים חדשים עבור קו המוצרים של 2010, כולל פרס נאפה 2010 זהב עבור XC Summit יחיד ובפרס Media PTPA עבור הסיטי מיני תאומים.
2011
בייבי ג`וגר מקבלת פרסים
 
במהלך שנת 2011, בייבי ג`וגר מקבלת פרסים ראויים לציון, כולל הפרס הנחשק JPMA לחדשנות עבור Versa סיטי, טיולון חדש שהחברה צפויה להשיק בקיץ / סתיו 2012.Versa סיטי כולל מושב הפיך ייחודי המאפשר את קיפול העגלה ביד אחת בטכנולוגיית הקיפול המהיר, כאשר לא משנה לאיזה כיוון המושב פונה.
2012
בייבי ג`וגר משיקה את הסיטי מיני GT
 
בייבי ג`וגר משיקה את עגלת הסיטי המיני GT, גרסת שטח מפוארת של עגלת הסיטי מיני הפופולרית. התכונות שנוספות לעגלה כוללות מושב מרופד במיוחד, צמיגים עם אוויר נצח, ידית מתכווננת ובלם יד. הסיטי מיני GT גם זוכה בשני פרסים מרכזיים בתעשייה לעיצוב ופונקציונליות: פרס המדיה PTPA ופרס הזהב לאם ולתינוק.
2014
החדשנות ממשיכה
בייבי ג'וגר ממשיכה לעצב ולייצר עגלות מהמובילות בעולם. בייבי ג'וגר מתגאה במחויבותה למצוינות ומסירות כדי ליצור את המוצר הטוב ביותר לצרכי המשפחה שלך.
 
 
 
 
 

1984 פיל בצ`לר מקים את חברת בייבי ג`וגר

 
פיל בצ`לר, עיתונאי בעיתון מקומי, מקים את חברת בייבי ג`וגר. בצ`לר רצה לבלות עם בנו התינוק בלי לוותר הבילוי האהוב עליו, לכן הוא החל לקחת את בנו יחד איתו לריצה, עם עגלת התינוק שלו. עד מהרה גילה כי עגלות רגילות לא היו מותאמות לסבול את הלחץ של שימוש למרחקים ארוכים על פני משטחים שונים, ולכן הוא עיצב עגלה מיוחדת עם תכונות שמותאמות לריצה ונתן לה את השם בייבי ג`וגר.