טיולון עגלה שנייה. להשאיר את הכל מאחור

כל אמא עם תינוק יודעת שכדי להיות באמת בחופש צריך לדעת לבחור את העגלה הנכונה.  סוג העגלה או הטיולון שתבחרי ישפיע מאוד על חייך ועל דרך ההתנהלות שלך ביום-יום לפחות ל 3 שנים, מה שבעיקר יקבע כמה נוח יהיה לך לצאת ולטייל עם התינוק, להוציא ולהעמיס את הטיולון מהרכב בחניון, הסתובבות בחנויות, לנסוע אתו ברכבות והתחבורה הציבורית המתפתחת בישראל או לצאת לטיסות וחופשות בחו"ל.

אז למה בעצם כדאי לבחור טיולון כעגלה שנייה?

אם יש לך כבר עגלה ראשונה. חכי שנייה. אל תוותרי כל כך מהר על עגלה שנייה. זה יכול לשפר את החיים שלך מקצה לקצה.

דעי כי רוב גדול של אימהות רוכשות עגלה שנייה כטיולון לאחר כשנה עד שנתיים. שלב האמבטיה והעגלה או הטרוול סיסטם הוא שלב מסורבל, כבד ובואי נגיד את אמת, לא הכי נוח. אל תשכחי שגם התינוק גדל, כבד יותר ובשלב מסוים השילוב עם עגלה גדולה לא ממש עוזר. כשהתינוק שלך עוד קטן, טראוול סיסטם זה אכן פתרון פרקטי שהכי מתאים לתינוק בשנה הראשונה, אבל כשהוא גדל הצרכים שלך (ושלו) משתנים. זהו שלב שבו עגלה גדולה ומגושמת לא ממש נחוצה וממש לא must מבחינתך.

המעבר לטיולון עושה הבדל עצום ואת מגלה פתאום שאפשר לעשות עם הילד שלך הכל מהר יותר וקל יותר, ולתקתק את מה שפעם היה איטי ומסורבל. כניסה ויציאה, עולים ויורדים, מקפלים מכניסים, בקיצור... הכל בקיצור.

לחופש נולדת. כשאת יוצאת עם המשפחה והתינוק לחופשה, את רוצה להיות בחופש.

בחופשות וטיולים (בארץ או בחו"ל) את צריכה טיולון שלא מגביל אותך בשום צורה. את לא רוצה להתאים את החופשה לעגלה שלך.. וכולנו יודעות כמה חופשה בחו״ל עם תינוק זאת לא משימה קלה (במיוחד אם יש עוד ילדים מסביב).

העגלה או הטיולון יכולים להיות מעמסה לאורך כל החופשה. יציאה עם הפקלאות לשדה התעופה. חנייה לטווח ארוך, אוטובוסים, מוניות, צ׳ק אין, ארזת לבד? (לא, ארזתי אצל השכנים... אבל מה, בלי השאלה הזאת את לא מרגישה שאת בדרך לחו״ל. חוויה ישראלית של חופש) , תיקים, ילדים, הגירה, דיוטי פרי, קניות, גייט, צעדה עם התינוק עד לדלת המטוס...וחוזר חלילה כי עושים את זה גם בדרך חזרה. ושלא נדבר בכלל על החו״ל עצמו שזה רכבת תחתית, אוטובוסים, אובר, מוניות, תורים למוזיאון, מסעדות צפופות ומה לא.

אז מה הפיתרון? טיולון!

עגלה שנייה שתציל אתכם ותעשה לכם את החיים קלים באמת. ואם כבר טיולון- אז סיטי תור. טיולון חדש מבית בייבי ג׳וגר- החברה המדהימה מארה״ב שממשיכה להפתיע אותנו כל שנה, לאורך שנים. טיולון עם יכולת קיפול כל כך מרשימה- שזה כמו לקפל דף נייר של אוריגאמי. העגלה פשוט מתקפלת בלחיצה והנפה והופכת לחבילה קטנה במשקל נוצה. 6.5 ק״ג בלבד. הגודל של העגלה זה פשוט לא יאומן. גם כשהיא פתוחה וגם כשהיא מקופלת. ואחרי הקיפול היא נכנסת לתיק הגב המצורף אליה.

בכלל, הטיולון הזה נכנס לכל מקום (אבל ממש לכל מקום). שיא הקומפקטיות בממדים של 55/45/23 ס"מ בלבד.

בייבי ג׳וגר city tour טיולון-על קומפקטי. מאושר לעלייה למטוס נוסעים, מתקפל לתיק גב בשנייה אחת , לחבילה קטנה של אושר.  עם גגון הצללה תלת שלבי, בולמי זעזועים, בד נשלף לכביסה בצבעים אופנתיים וטרנדיים.

גם המחיר קומפקטי. 1450 ש״ח בלבד. ניתן להשיג בכל סניפי רשת מוצצים ובייבי סמייל (כרמיאל).