סוגי עגלות לתינוק מבית בייבי ג'וגר לשנת 2016

המותג בייבי ג'וגר מתקשר ישירות לאיכות, עיצוב מעולה ובטיחות. חברתנו מתאפיינת ביכולת לפתח ולייצר את עגלות התינוק בקדמת הטכנולוגיה, שלא בכדי הפכו לעגלה הנמכרת ביותר בעולם. איכות חומרי הגלם, הטכנולוגיה החדשנית, העיצוב אשר מתעדכן באופן שוטף ותהליך הייצור המוקפד, מול מתן שירות ללא פשרות ללקוחותינו פשוט הכריעו את הכף עבור הבחירה שלכם.

דגמי עגלות לתינוק בייבי ג'וגר לשנת 2016

גם בשנת 2016 אנו שמים לעצמנו כמטרה לשמור על התואר ולהנגיש עבורכם חווית הורות איכותית, אשר נוחות זה השם השני שלה. בכתבה זו החלטנו להתמקד בסוגי עגלות לתינוק מבית בייבי ג'וגר והדגמים אשר תוכלו למצוא בחנויות בשנה הבאה עלינו לטובה שנת 2016.

עגלת סיטי מיני 3 גלגלים

העגלה המושלמת לסביבה העירונית! פותחה ועוצבה לתנאי השטח והאתגרים של הסביבה העירונית באופן מדויק, ברמת : המשקל, הממדים, גודלה ונוחות התפעול והישיבה של התינוק. קלות התפעול שלה מאפיינת את גמישות התנועה האופיינית לטיולון איכותי בעל אופציות תמרון בתנאים עירוניים. עגלת המיני בעלת 3 הגלגלים פותחה ועוצבה במיוחד עבור המשפחה הניו-יורקית אשר צריכה להתמודד עם מדרכות ואספלט, הצפיפות של העיר, מעברי עפר, וגרמי מדרגות קטנים וכו'. העגלה מתאפיינת בעיצוב איכותי ומרהיב – עירוני קינטי שבא להעניק עיצוב תואם לעגלה המושלמת לסביבה האורבנית.

עגלת סיטי מיני 4 גלגלים

העגלה האורבאנית להורה הסטייליסט. פותחה כמו חברתה הסיטי מיני בעלת 3 הגלגלים לסביבה העירונית, וכמוהה, מתאפיינת בהתאמה כוללת למשפחה האקטיבית שחיה בעיר בכל הרבדים. העגלה נועדה להשתלב בחיי משפחתכם ולהתאים עצמה באופן מושלם ומדויק לסביבת החיים העירונית עד שבשלב מסוים אתם עלולים לשכוח את קיומה. בעיצוב שלה מקסים ומותאם בצורה מדויקת לצרכים של ההורים האורבאניים : היא נוחה, קלה ויפה, עושה את כל מה שאתם צריכים ועושה זאת עם המון סטייל!

עגלת סיטי מיני GT

עגלת הטיולון המושלמת לכל תנאי שטח! בין אם סביבת המגורים שלכם כוללת מדרכות או דרכי עפר, חורשות, מדרכות אספלט, דשא ומדרונות, פארקים, חוף ים, שבילי טבע ואדמה או ג'ונגל עירוני, זאת העגלה המושלמת עבורכם. עגלה זאת נולדה בעקבות שילוב מנצח בין דגם העילית של בייבי ג'וגר ובין משפחת המיני האטרקטיבית, ויצרה סטנדרט חדש : פטנט קיפול ביד אחת Quick fold עם נעילה אוטומטית איכותית, גלגלי גומי מוקצפים איכותיים, שלדה איכותית 100% אלומיניום, ידיות מתכווננות, דוושת עצירה בידית, גגון הצללה גדול, ריפוד איכותי, סל חפצים מרווח, תמיכה מלאה בגב התינוק ובולם זעזועים איכותי. לשימוש בעגלה מגיל לידה, יש לרכוש את האמבטיה התואמת לצורך הענקת זווית השכיבה של 180 מעלות המותאמת לגיל זה.

עגלת סיטי סלקט

דגם עגלה ייחודי בעל אופציות מודולריות מרשימות ביותר, המאפשר מולטי פונקציונאליות, חופש בחירה וגמישות בתנאי שטח או בסביבה אורבאנית. עגלת הסיטי סלקט כמו שמה מאפשרת לכם לבחור, יש לכם ילד אחד, ואתם צריכים עגלת יחיד, מעולה! אתם מקבלים את העגלה המושלמת לכל תנאי שטח. אם יש לכם תאומים או אחים שנולדו בטווח זמן קצר, באפשרותכם לבחור בכל פעם כיצד לחבר את חלקיה המודולאריים של העגלה. במידה ורוצים לצאת לטיול רק עם אחד הילדים, העגלה הופכת לעגלת יחיד וכאשר תרצו לצאת עם שניהם תוכלו להחזירה לעגלת תאומים בכל זמן. בנוסף העגלה מאפשרת לכם לבחור את הכיוונים עם 18 אפשרויות שונות של חיבור העגלה: 2 מושבי טיולון, טיולון ועריסה, סלקל וטיולון, 2 עריסות, עגלה טיולון ליחיד או עגלת יחיד עם עריסה, עם הפנים לדרך או להורה, רק תבחרו.

עגלות תאומים – סיטי מיני

עגלת תאומים או עגלת אחים סיטי מיני מושלמת למשפחה! עגלת הסיטי מיני לתאומים נמנית כיום בין עגלות התאומים בנוחות ביותר בעולם עבור תאומים או אחים בגילאים קרובים. עגלת הטיולון, קומפקטית, קלת משקל ונוחה ביותר לתפעול, מתקפלת בקלות לממדי תא המטען של כל רכב ומאפשרת לכם גמישות מקסימאלית. בעת פתיחת העגלה המושבים גדולים ומרווחים מתאימים לשימוש עד גיל 3 (הגיל בו ניתן להפסיק את השימוש בעגלה). בייבי ג'וגר מביאים לכם את החידושים האחרונים בעולם עגלות התינוק, זאת תוך הקפדה תמידית על התאמה לצורכי המשפחה בראש סדר בעדיפויות, נוחות תפעולית חסרת פשרות והתאמה לתנאי השטח של סביבת המגורים שלכם. כעת לאחר שהכרתם בקצרה את סוגי העגלות לתינוק מבית בייבי ג'וגר אתם יכולים לצאת לדרך, להתנסות בחנויות בדגמים השונים ולהחליט מי מהדגמים המתאים לכם ביותר.