בייבי ג`וגר משיקה את הסיטי מיני GT טיולון "מנהלים" לכל תנאי שטח

חווית משפחת המיני של בייבי ג`וגר – זה קורה רק במשפחות הכי טובות. 19/09/2012 06:46 מאת:רותה דנינו

למשפחת המיני של בייבי ג`וגר מצטרף טיולון הכביש-שטח הראשון בעולם שעושה להורים את החיים קלים בכל תנאי שטח. במדרכות ודרכי עפר, דשא ופארקים, חוף הים, בשבילי טבע וכמובן בג`ונגל העירוני. המיני GT הינו טיולון "מנהלים דגם ספורט" שמגיע עם הפינוקים הנכונים. פטנט קיפול הקוויק-פולד לקיפול ביד אחת, בשלב אחד ובבת אחת. גלגלי שטח מגומי מוקצף, ידית מתכווננת, גגון תלת שלבי להצללה מושלמת, שלדת 100% אלומיניום, סל חפצים ענק, דוושת מעצור בידית העגלה, ריפודים איכותיים, נעילת קיפול אוטומטית, מושב ומשענת קשיחים, מוט פגוש מתכוונן ובולם זעזועים אקטיבי לאחיזת כביש מקסימאלית ונסיעה מושלמת. הטיולון לילד מעוצב בסטייל אלגנטי בגימור אפור גרפיט ובדים בגווני שחור-אפור עם נגיעות של ירוק, אדום, כתום, במבוק או שחור. משפחת המיני של בייבי ג`וגר כוללת את המיני 3 גלגלים, מיני 4 גלגלים, מיני תאומים ומיני GT.

חפשו את הכוכב! מוצרי בייבי ג`וגר בחנויות המורשות מסומנים מעתה עם "הכוכב" המבטיח לכם הצרכנים כי העגלה משווקת ע"י היבואן המורשה והמוסמך בישראל היי סטנדרט עם אחריות מקורית בינלאומית מלאה לכל החיים ושירות VIP מטעם היבואן המורשה בישראל ומטעם היצרן בייבי ג`וגר ארה"ב.

מוצרי בייבי ג`וגר שנמכרים שלא בחנויות המורשות וללא סימון "הכוכב" לא שייכות ליבואן המורשה והן ללא אחריות ושירות מטעם היבואן והיצרן. שימו לב...חפשו את הכוכב

חברת Baby Joggerהאמריקאית, המציאה לראשונה לפני יותר מ 25 שנה את עגלת 3 גלגלים הראשונה והמקורית. היום המותג Baby Jogger הוא שם נרדף לאיכות, בטיחות ויוקרה. החברה ממשיכה גם כיום לפתח ולייצר עגלות בחזית הטכנולוגיה, פורצת דרך עם חדשנות יוצאת דופן ומביאה לכם את העגלות הטובות, עטורות הפרסים, הבטוחות והנמכרות ביותר בעולם. הפיתוח והעיצוב החדשני, איכות חומרי הגלם והטכנולוגיה, תהליך הייצור הקפדני, בקרת האיכות לאורך כל הדרך ושירות הלקוחות המהפכני, הופכים את העגלה למובילה בעולם.

רשימת חנויות מורשות ומידע נוסף ניתן למצוא בדף הפייסבוק של בייבי ג`וגר ובאתר האינטרנט בכתובת www.babyjogger.co.il 11348037212